0
STOhistorii 23 lutego 2016 21:53
Cześć!

To my - Agata i Olo:


sto.jpg


Po trzech miesiącach ciężkiej pracy w Hanmer Springs przyszedł czas na nagrodę - roadtrip po południowej wyspie:) Ruszamy 29 lutego i w drodze planujemy być miesiąc. Będziemy się transportować, stołować i spać w naszym vanie. Jak tylko będziemy mieli dostęp do neta to postaramy się robić update. Więcej info znajdziecie również na naszym fanpage'u i blogu. To nasza trasa:


mapa.jpg


Z Hanmer Springs kierujemy się najpierw w stronę Christchurch i wschodnim wybrzeżem zjedziemy na południe skąd pokierujemy się na wybrzeże zachodnie i dalej na północ. Planujemy:

-spotkać się z Polką, która została przesiedlona po II wojnie światowej do Nowej Zelandii,
-przemaszerować kilka tras trekkingowych,
-zobaczyć po raz pierwszy lodowce,
-fotografować rozgwieżdżone niebo,
-skoczyć ze spadochronem w Abel Tasman,
-i oczywiście obcować duuuużo z naturą.

Pozdrawiamy!
A&O

Dodaj Komentarz

Komentarze (1)

marylka80 1 kwietnia 2016 23:16 Odpowiedz
Dwa tygodnie temu wróciliśmy z 4 tygodniowej wyprawy po Nowej Zelandii. Wyprawa życia :)!Auckland - Bay of Island - Coromandel - WaioTapu - Matamata - Taupo - Tongariro - Wellington - Picton - Abel Tasman Park - Blenheim - Kaikoura - Christchurch - Akaroa - Tekapo - Mount Cook - Wanaka - Te Anau - Milford Sound - Nugget Point - Dunadin - Oamaru - ChristchurchTutaj znajdziecie plan podróży oraz szczegółową relację, którą zaczynam pisać. W razie pytań piszcie, chętnie pomogę.http://www.addicted-to-passion.blogspot ... drozy.htmlPozdrawiam :)