0
Wojagerofficial 21 października 2021 20:46
Czołem podróżnicy! Przenosimy się dokładnie tu \/
Image
Bardzo się cieszę, że mogę podzielić się z wami swoją relacją z podróży (szczególnie wideo-relacją na której skupiam swoje wysiłki) Sprawa jest dosyć skomplikowana, ponieważ podróż trwała 25 dni i odwiedzone zostało wiele miejsc w kilku krajach. Niekiedy też brakowało informacji o odwiedzanych przez nas miejscach. Postanowiliśmy podzielić się więc ciekawostkami i użytecznymi informacjami tworząc filmy i umieszczając je playliście „Eurotrip”
Zajmijmy się tutaj fragmentem z Austrii
W pierwszej części tej relacji chciałbym przedstawić "spacer" gdzie dotarłem do alepjskiego jeziora Duisitzkarsee przemierzając zapierający dech w piersiach szlak górski w dolinie Obertal, w parku Wilde Wasser. Odwiedziłem także restauracje w miasteczku Schladming, inspirując się dawnym wyborem Makłowicza z dawnej serii odcinków. Wrzucam kilka zdjęć z rzeconych alp oraz mapkę, którędy wędrowałem oraz link do "wzbogaconej wersji" czyli wideo-relacji:
Image
Image
Image
Image
https://www.youtube.com/watch?v=yH-Ubxzd3Ps
https://www.youtube.com/watch?v=p1eaNiO0nCE Tutaj zostaniemy jeszcze jeden dzień w Austrii. Najpierw kupimy się na lodowcu Dachstein i jego atrakcjach takich jak „schody donikąd”, „spacer w chmurach” i „lodowy pałac”. W drugiej natomiast odwiedzimy świetny lokal gastronomiczny (i nie tylko!) Mandelberggut, inspirując się podobnie jak wyżej, wyborem Roberta Makłowicza z dawnej serii odcinków "Robert Makłowicz w Podróży"
(link załączam poniżej oraz kilka zdjęć z rzeczonego lodowca <3) ?
Image
Image
Image
Image

Dodaj Komentarz