0
irae 11 marca 2020 09:30
del
del
Panna Anna napisał:
irae napisał:
Miałem okazje widzieć zapierające dech w piersiach Saint Louis, wpisane na UNESCO nad brzegiem, nad brzegiem którego znajdowały się dziesiątki kolorowych łodzi.


Chyba byliśmy w innej Afryce :mrgreen:


Byliśmy w tej samej :)
Syf tam jest, ale z kolorowymi łodziami nie przesadzam, dla mnie były to świetne widoki ;)

A odnośnie tych śmieci to niestety tak jest, jak byłem na samym końcu St Louis i schodziłem na plażę to wdepnąłem w jakieś gówno (czy cokolwiek to było) - ale chyba nie chcę wiedzieć, wypieram to :lol: 8-)

Dodaj Komentarz

Komentarze (2)

26399 19 marca 2020 11:35 Odpowiedz
irae napisał: Miałem okazje widzieć zapierające dech w piersiach Saint Louis, wpisane na UNESCO nad brzegiem, nad brzegiem którego znajdowały się dziesiątki kolorowych łodzi. Chyba byliśmy w innej Afryce :mrgreen:
irae 19 marca 2020 11:35 Odpowiedz
Panna Anna napisał:irae napisał: Miałem okazje widzieć zapierające dech w piersiach Saint Louis, wpisane na UNESCO nad brzegiem, nad brzegiem którego znajdowały się dziesiątki kolorowych łodzi. Chyba byliśmy w innej Afryce :mrgreen:Byliśmy w tej samej :)Syf tam jest, ale z kolorowymi łodziami nie przesadzam, dla mnie były to świetne widoki ;)A odnośnie tych śmieci to niestety tak jest, jak byłem na samym końcu St Louis i schodziłem na plażę to wdepnąłem w jakieś gówno (czy cokolwiek to było) - ale chyba nie chcę wiedzieć, wypieram to :lol: 8-)